پنج‌شنبه , تیر 28 1403

نشست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان آذربایجان غربی در خانه مطبوعات

 

بیمه اصحاب رسانه از دغدغه های جدی خانه مطبوعات آذربایجان غربی است/با نبود حمایت ها و بسته های حمایتی رسانه های مکتوب استان به سمت ماده ۱۶سوق داده می شوند

 

رییس هیات مدیره خانه مطبوعات آذربایجان غربی گفت: بیمه اصحاب رسانه از دغدغه های اصلی خانه مطبوعات آذربایجان غربی است.

یوسف پیر بداقی  در نشست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصحاب فرهنگ ،هنر و رسانه با بیان اینکه خانه مطبوعات استان وارد بیست و سومین دوره خود شده است گفت: دهمین دوره انتخابات خانه مطبوعات با مشارکت ۸۷ درصدی صورت گرفت که بیانگر همدلی و همراهی تمامی اصحاب رسانه با این مجموعه است.

پیر بداقی افزود: طی یکسال گذشته ۱۵نشست خبری با روسای دستگاه های اجرایی استان و ۶جشنواره رسانه ای در خانه مطبوعات استان برگزار شده است.

وی ادامه داد:در فرصت باقیمانده امسال نیز اختتامیه ۲جشنواره اربعین و رسانه و رسانه و مرز برگزار خواهد شد‌.

پیر بداقی بابیان اینکه ،آذربایجان غربی قطب فرهنگی،تجاری و اقتصادی بوده و راه ارتباطی با ۳کشور و اروپا است گفت:برای اولین بار با همکاری اصحاب رسانه توانمندی های استان در حال شناسایی است.

رییس خانه مطبوعات آذربایجان غربی در این نشست به مشکلات اصحاب رسانه نیز اشاره کرد و گفت:با نبود حمایت ها و بسته های حمایتی رسانه های مکتوب استان به سمت ماده ۱۶سوق داده می شوند.

وی مشکلات بیمه ای اصحاب رسانه را از دغدغه های اصلی خانه مطبوعات عنوان کرد و از وزیر خواست با تذکر به صندوق هنر و رسانه اعلام کنند با چهره گشاده با اصحاب هنر و رسانه برخورد کنند وی در پایان سخنان خود باتوجه همزمانی سفر وزیر ارشاد با اعیاد شعبانیه وسالگرد پیروزی انقلاب وانتخابات مجلس خواستار ارائه بسته تشویقی وحمایتی ویژه ازسوی وزیر ارشاد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی هم گفت: آذربایجان غربی سرزمین اتحاد اقوام و ادیان است.

 

علیرضا نوروزی افزود : آذربایجان غربی سرزمین اتحاد اقوام وادیان است و این سرزمین مهد فرهنگ است.

وی تصریح کرد: آذربایجان غربی دیار غیرت و مردانگی و دیار همزیستی است. این استان سرزمین مدافعان میهن در شمال‌غرب کشور است.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی یادآور شد: امیدواریم با مشارکت پرشور و گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات فصل جدیدی از تعالی و توسعه کشور را رقم بزنیم.

 

وی ادامه داد: امید است، در پرتو وحدت و انسجام ملی و خرد جمعی کشور را به سر منزل مقصود برسانیم و شاهد پیشرفت کشور باشیم.

درباره‌ی فرشاد ایرانخواه

همچنین ببینید

تصویب طرح بازآفرینی و تفصیلی اراضی منطقه کشتارگاه‌ ارومیه

رسول عطائی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در جلسه کمیسیون ماده ۵ آذربایجان‌غربی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *