پنج‌شنبه , تیر 28 1403
پایگاه خبری وه‌لات اورمیه

برگزاری تور خبری راه و شهرسازی آذربایجان غربی

رییس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تور خبری راه وشهرسازی آذربایجان غربی با حضور بیش از ۴۰ نفر از خبرنگاران رسانه های استانی برگزار شد.

محمد دیبایی در این رابطه، اظهار داشت: این تور با هدف بازدید خبرنگاران از طرح های منتهی به پایانه مرزی تمرچین و مسیرهای تردد زائران اربعین حسینی برگزار شد.

وی ادامه داد: بازدید از طرح راهسازی قطعه دوم محور محدیار – بناب نخستین پروژه بازدیدی خبرنگاران بود و این طرح راهسازی ۷.۵ کیلومتر طول دارد و بیش از ۴۰ درصد پیشرفت اجرایی دارد.

رییس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تقاطع غیرهمسطح سه راهی محمدیار، دومین طرح بود که مورد بازدید خبرنگاران قرار گرفت و این طرح نیز آماده بوده و بخشی از آن زیربارترافیک رفته است و تا اربعین امسال به صورت کامل زیربارترافیک خواهد رفت.

پایگاه خبری وه‌لات اورمیه

دیبایی بیان کرد: محور حیدرآباد نقده با ۵۰ درصد پیشرفت اجرایی از مسیرهای منتهی به پایانه مرزی تمرچین بوده و سومین طرحی بود که توسط خبرنگاران رسانه های جمعی مورد بازدید قرار گرفت.

وی اضافه کرد: بزرگراه بین المللی نقده – پیرانشهر مقصد بعدی خبرنگاران بود که مورد بازدید قرار گرفت و این طرح ۵۰ درصد پیشرفت اجرایی دارد و بخشی از این مسیر تا اربعین امسال زیربارترافیک خواهد رفت.

رییس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: محور پیرانشهر – سردشت مقصد نهایی بازدید خبرنگاران از طرح های راهسازی منتهی به پایانه مرزی تمرچین بوده و این طرح نیز پیشرفت ۳۰ درصدی دارد.

دیبایی اضافه کرد: در پایان این تور خبری نشست خبری مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی برگزار گردید و در نهایت به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران با اهدای لوحی تجلیل شد.

 

درباره‌ی فرشاد ایرانخواه

همچنین ببینید

تصویب طرح بازآفرینی و تفصیلی اراضی منطقه کشتارگاه‌ ارومیه

رسول عطائی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در جلسه کمیسیون ماده ۵ آذربایجان‌غربی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *