پنج‌شنبه , تیر 28 1403

مراسم جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد آذربایجان غربی

برگزاری جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد آذربایجان‌غربی

این مراسم با حضور پرشور مسئولان ارشد استانی و شهرستانی، خیرین، عموم مردم، اصحاب مطبوعات و رسانه، فعالان اقتصادی و به میزبانی مجموعه دستگاه قضایی، اداره کل زندانها، ستاد دیه امشب در محل تالار مرکزی ارشاد شهر ارومیه برگزار شد.

‍ استاندار آذربایجان غربی:

نقش خیرین در جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی موثر است

استاندار آذربایجان‌غربی گفت: دولت مردمی بدنبال توانمند سازی اقشار آسیب پذیر جامعه و اشتغالزایی است و در همین راستا همه تلاش خود را بکار گرفته است.

محمدصادق معتمدیان با اعلام اینکه تامین مسکن دهک‌های پایین و جامع معلولان در آذربایجان‌غربی سرعت بیشتری گرفته است، افزود: با تحت پوشش قرار گرفتن پشت نوبتی‌ها، همه کسانی که در کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی پرونده تشکیل داده‌اند، مستمری آنان وصل شده و تلاش‌ها برای ارتقای خدمات ارائه شده به آنان ادامه دارد.

وی توانمند سازی قشر آسیب پذیر را گامی مهم از سوی دولت مردمی و مجلس شورای اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: با تلاش‌های دولت مردمی و اجرای سیاست‌های اقتصادی توسعه در منطقه امسال، میزان اشتغالزایی و به تبع آن توانمندسازی دهک‌های پایین جامعه شتاب بیشتری خواهد گرفت.

استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه با اشاره به نقش خیرین در شتاب بخشیدن به حل مشکلات جامعه، گفت: نقش خیرین در جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر و کلیدی است.

 

وی با اشاره به رتبه دوم آذربایجان‌غربی از لحاظ میزان کمک‌های مردمی و خیرین در سطح کشور برای آزادی زندانیان غیرعمد اظهار کرد: این امر نشانگر وجود همدلی بین اقوام و ادیان ساکن در منطقه است.

معتمدیان کمک به همنوعان را یک سنت الهی و حسنه دانست و یادآور شد: رسانه‌ها وظیفه دارند تا این سنت حسنه را بیش از پیش در جامعه نهادینه و ترویج کنند.

 

وی به کمک‌های مردمی و نیروهای جهادی در ایام شیوع ویروس کرونا نیز اشاره کرد و افزود: نیروهای جهادی و مردمی در آن دوران با عملکرد بی نظیر خود برگ زرینی دیگر در تاریخ ایران اسلامی رقم زدند.

 

استاندار آذربایجان‌غربی، خیرین استان را پیشتاز در کمک رسانی به انسان‌های نیازمند و گرفتار معرفی کرد و ادامه داد: خیرین استان در امر مدرسه سازی، توسعه بهداشت و درمان، راهسازی و آزادی زندانیان جرایم مالی و غیرعمد عملکرد بسیار تاثیر گذار دارند و زبانزد کشور هستند.

 

وی از تمامی متولیان بابت تلاش جهت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در استان با برگزاری مراسم گلریزان قدردانی کرد.

درباره‌ی فرشاد ایرانخواه

همچنین ببینید

آیین بزرگداشت شهید راه خدمت و شهدای همراه در مصلای ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *