نشست خبری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان‌غربی

رییس دانشگاه علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان غربی در نشست خبری با خبرنگاران، پیرامون ثبت‌نام‌های جدید و فعالیت‌های دانشگاه با اشاره به بحث‌های مهارتی گفت: ٣٠ درصد از فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات عالی در برنامه ششم توسعه می‌بایست مهارتی می‌شد که متأسفانه تا به حال به کمتر از ١٢ درصد رسید است.

دکتر سهراب عبداله‌زاده با تاکید بر رسالت‌های مهارتی مجموعه افزود: بر اساس تصمیم سازمان دانشگاه، هیچ مرکز جدیدی مگر با شرایط و تایید اشتغال‌ دایر نخواهد شد و مجوزی صادر نمی‌شود.

دکتر صدقی معاون علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان‌غربی هم در این نشست در خصوص پذیرش تکمیل ظرفیت گفت: ثبت نام دوره کارشناسی از چهارم لغایت چهاردهم و کاردانی از هفتم لغایت هفدهم در ۴ حوزه مدیریت و خدمات اجتماعی، صنعت، فرهنگ و هنر و کشاوزی با ١٣۴ کد رشته و ظرفیت ٩۶٠٠ نفر برای ١۵ مرکز موجود استان با ۶٠ درصد کاردانی و ۴٠ درصد کارشناسی انجام‌ می‌گیرد.

وی تعداد دانشجویان در حال تحصیل دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان غربی را ۴٠۴٩ اعلام کرد و خاطرنشان کرد: جذب دانشجویان در دوره‌های جدید فرصت خوبی برای عموم علاقمندان و خود مجموعه می‌باشد.

درباره‌ی فرشاد ایرانخواه

همچنین ببینید

تصویب طرح بازآفرینی و تفصیلی اراضی منطقه کشتارگاه‌ ارومیه

رسول عطائی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در جلسه کمیسیون ماده ۵ آذربایجان‌غربی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *