معارفه رییس جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد آذربایجان غربی

طی مراسمی با حضور دکتر علی صدر معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور ؛ دکتر سهراب عبداله‌زاده به عنوان رئیس جدید این دانشگاه در آذربایجان غربی معارفه شد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در جلسه معارفه دکتر سهراب عبداله‌زاده به عنوان رئیس واحد آذربایجان غربی و نشست با روسای مراکز وابسته گفت: مراکز خوبی در استان آذربایجان غربی در حوزه‌های خدماتی، صنعتی و… مختلف داریم و متاسفانه در حوزه کشاورزی مشکل داریم.

کتر علی صدر افزود: در این بازار متلاطم آموزشی دنبال افزایش مراکز نیستیم و افزایش مراکز منوط به تعهد اشتغال و کارآفرینی خواهد بود.

وی با انتقاد از روند فعالیت مراکز تاکید کرد: آموزش، احراز مشاغل و صلاحیت حرفه‌ای باید در دستور کار قرار گیرد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به وضعیت مدیریت قبلی دانشگاه و با انتقاد از حذف مراکز دولتی و کاهش دانشجويان خاطرنشان کرد: دانشگاه جامع تنها اميد کشور در حوزه مهارتی است و داعش بیکاری را باید از بین برد.

صدر خواستار معرفی رشته‌های تحصیلی دانشگاه و افزایش مهارت بیان کرد: در بحث تخصصی معاونت مباحث مهمی از جمله آی تی، فناوری، پژوهشی و غیره در دانشگاه دیده می‌شود.

دکتر عبداله‌زاده که سابقه مدیریت در حوزه‌های مختلف دانشگاه و صنعت دارد از اساتید و نیروهای خوشنام و فعال مدیریتی استان و شهرستان ارومیه به شمار می‌رود.

درباره‌ی فرشاد ایرانخواه

همچنین ببینید

آیین بزرگداشت شهید راه خدمت و شهدای همراه در مصلای ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *